Про компанію

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
“Ушицький комбінат будівельних матеріалів”

11563, Україна,
Житомирська обл.,
Коростенський район,
с. Гулянка:
e-mail: sbut@ukbm.com.ua

Основним видом діяльності комбінату є випуск гранітного щебеню фракцій:
5-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм та відсіву 0-5 мм.
В період розвитку атомної енергетики продукція в 100% об’ємі бувшим держпланом СРСР розподілялася для будівництва АЕС, так як щебенева продукція відповідала вимогам нормативного будівництва, а саме:
- Морозостійкість 300 циклів і більше
- Щільність 1300 кг/см2 і вище
- Відмінне поєднання з бетонними та бітумними сумішами
Продукцію комбінату знають і цінують велика кількість вітчизняних

Родовище: Компанія розробляє гранітне родовище «Боброва Гора», яке є одним з найбільших діючих родовищ в Україні. Продукція, що випускається Компанією, має перший клас радіоактивності (підходить для будівництва житлових будівель).

Виробнича потужність: На сьогоднішній день виробнича потужність Компанії складає 860 тис м3 щебня на рік. Парк компанії включає бурові установки, автомобілі БєлАЗ та тепловози.

Інфраструктура: Комбінат має всю необхідну інфраструктуру для крупномасштабного виробництва, в том числі: власні під'їздні з/д шляхи, електронні ваги, газопостачання (високого тиску), власна електрична підстанція, а також водопостачання.

Юридичні аспекти: Компанія має ліцензію на користування недрами родовища «Боброва Гора», а також ліцензію на проведення підривних робіт в кар'єрі. Належним чином оформлені гірний наділ та договори оренди землі (до 2037 року). Компанія не має матеріальных позовів та судових спорів.

Автомобілі БєЛАЗ Відвантажувальний цех
Кар'єр